ISO 14585 A2 C 4,8X25 TX25
Lećasti vijci za lim sa šesterokr. Zvjezd. Upustom
Broj predmeta
14585248 25
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377158963
Neto teža na 100
0,340 kg
Broj predmeta
14585248 25
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377158963
Neto teža na 100
0,340 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 4,8 mm |
| Ukupna dužina (l) | 25 mm |
| vrsta niti | list konac |
| KOPFFORM | glava objektiva |
| Promjer glave (dk) | 9,5 mm |
| Visina glave (k) | 3,7 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX25 |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
| Promjer inča (d) | 10 " |
| Ukupna duljina inča ((Inč)) | 1 " |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Pogon bez teturanjaPogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom omogućava jednostavno zavijčavanje od postavljanja vijka do njegovog potpunog upuštanja.
Primjene
Vijčano pričvršćenje lima za sanitarije i grijanjePrimjena u vlažnim prostorima te vanjska primjena bez značajnih sadržaja klorida i sumpornog dioksida
Lim dijelova koji se spajaju vijčano mora biti veći od povećanja navoja odabranog vijka
Područje primjene
Metalna gradnjaKarakteristike
- Navoj za lim- TX
- Lećasta glava
Share ISO 14585 A2 C 4,8X25 TX25