ISO 14585 A4 C 5,5X70 TX25
Lećasti vijci za lim sa šesterokr. Zvjezd. Upustom
Broj predmeta
14585455 70
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377234513
Neto teža na 100
1,061 kg
Pakiranje:
200
Broj predmeta
14585455 70
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377234513
Neto teža na 100
1,061 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 5,5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 70 mm |
| vrsta niti | list konac |
| KOPFFORM | glava objektiva |
| Promjer glave (dk) | 11 mm |
| Visina glave (k) | 4 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX25 |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
| Promjer inča (d) | 12 " |
| Ukupna duljina inča ((Inč)) | 2,75 " |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Pogon bez teturanjaPogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom omogućava jednostavno zavijčavanje od postavljanja vijka do njegovog potpunog upuštanja.
Primjene
Vijčano pričvršćenje lima za sanitarije i grijanjePrimjena u vlažnim prostorima te vanjska primjena bez značajnih sadržaja klorida i sumpornog dioksida
Lim dijelova koji se spajaju vijčano mora biti veći od povećanja navoja odabranog vijka
Područje primjene
Metalna gradnjaKarakteristike
- Navoj za lim- TX
- Lećasta glava
Share ISO 14585 A4 C 5,5X70 TX25