ISO 14586 A4 C 4,2X19 TX20
Vijci za lim s upušt glav i šesterokr zvjezd upust
Broj predmeta
14586442 19
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377235114
Neto teža na 100
0,144 kg
Pakiranje:
1.000
Broj predmeta
14586442 19
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377235114
Neto teža na 100
0,144 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 4,2 mm |
| Ukupna dužina (l) | 19 mm |
| vrsta niti | list konac |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Promjer glave (dk) | 8,4 mm |
| Visina glave (k) | 2,6 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX20 |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
| Promjer inča (d) | 8 " |
| Ukupna duljina inča ((Inč)) | 0,75 " |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Pogon bez teturanjaPogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom omogućava jednostavno zavijčavanje od postavljanja vijka do njegovog potpunog upuštanja.
Primjene
Vijčano pričvršćenje lima za sanitarije i grijanjePrimjena u vlažnim prostorima te vanjska primjena bez značajnih sadržaja klorida i sumpornog dioksida
Lim dijelova koji se spajaju vijčano mora biti veći od povećanja navoja odabranog vijka
Područje primjene
Metalna gradnjaKarakteristike
- Navoj za lim- TX
- Upuštena glava
Share ISO 14586 A4 C 4,2X19 TX20