ISO 14586 A4 C 6,3X100 TX30
Vijci za lim s upušt glav i šesterokr zvjezd upust
Broj predmeta
14586463 100
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377323101
Neto teža na 100
1,819 kg
Pakiranje:
200
Broj predmeta
14586463 100
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377323101
Neto teža na 100
1,819 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 6,3 mm |
| Ukupna dužina (l) | 100 mm |
| vrsta niti | list konac |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Promjer glave (dk) | 11,3 mm |
| Visina glave (k) | 3,15 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX30 |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
| Promjer inča (d) | 14 " |
| Ukupna duljina inča ((Inč)) | 4 " |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Pogon bez teturanjaPogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom omogućava jednostavno zavijčavanje od postavljanja vijka do njegovog potpunog upuštanja.
Primjene
Vijčano pričvršćenje lima za sanitarije i grijanjePrimjena u vlažnim prostorima te vanjska primjena bez značajnih sadržaja klorida i sumpornog dioksida
Lim dijelova koji se spajaju vijčano mora biti veći od povećanja navoja odabranog vijka
Područje primjene
Metalna gradnjaKarakteristike
- Navoj za lim- TX
- Upuštena glava
Share ISO 14586 A4 C 6,3X100 TX30