ISO 14587 A4 C 4,2X50 TX20
Lećasti vijci za lim s upušt glav i zvjezd upustom
Broj predmeta
14587442 50
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377236067
Neto teža na 100
0,391 kg
Pakiranje:
200
Broj predmeta
14587442 50
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377236067
Neto teža na 100
0,391 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 4,2 mm |
| Ukupna dužina (l) | 50 mm |
| vrsta niti | list konac |
| KOPFFORM | podignuta |
| Promjer glave (dk) | 8,4 mm |
| Visina glave (k) | 2,5 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX20 |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
| Promjer inča (d) | 8 " |
| Ukupna duljina inča ((Inč)) | 2 " |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Pogon bez teturanjaPogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom omogućava jednostavno zavijčavanje od postavljanja vijka do njegovog potpunog upuštanja.
Primjene
Vijčano pričvršćenje lima za sanitarije i grijanjePrimjena u vlažnim prostorima te vanjska primjena bez značajnih sadržaja klorida i sumpornog dioksida
Lim dijelova koji se spajaju vijčano mora biti veći od povećanja navoja odabranog vijka
Područje primjene
Metalna gradnjaKarakteristike
- Navoj za lim- TX
- Lećasta upuštena glava
Brošure o proizvodima
Share ISO 14587 A4 C 4,2X50 TX20