ISO 15480 1.4006 4,8X50
Samobušeci vijci šesterobr. glave s upust, oblik K
Broj predmeta
15480400648 50
Razred jekla
C1
EAN/GTIN
4043377339607
Neto teža na 100
0,630 kg
Pakiranje:
500
Broj predmeta
15480400648 50
Razred jekla
C1
EAN/GTIN
4043377339607
Neto teža na 100
0,630 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 4,8 mm |
| Ukupna dužina (l) | 50 mm |
| Visina glave (k) | 4,3 mm |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| vrsta niti | list konac |
| Kutne dimenzije (e) | 8,71 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 8 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| Promjer prirubnice (dc) | 10,5 mm |
| Dimenz. dp (dp) | 4,1 mm |
Proizvod
Primjene
- Također su pogodne za čelikPodručje primjene
Metalna gradnjaKarakteristike
- Martenzitska nehrđajućeg čelika otvrdnu (1,4006)- Slično DIN 7504, čine K
Share ISO 15480 1.4006 4,8X50