ISO 4014 A2-70 M 10X85
Vijci šesterobridne glave
Broj predmeta
4014210 85
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377276711
Neto teža na 100
5,990 kg
Broj predmeta
4014210 85
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377276711
Neto teža na 100
5,990 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
| Promjer (d) | 10 mm |
| Ukupna dužina (l) | 85 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Visina glave (k) | 6,4 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| Duljina navoja (b) | 26 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 16 |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare ISO 4014 A2-70 M 10X85