ISO 4014 A2-70 M 16X190
Vijci šesterobridne glave
Broj predmeta
4014216 190
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377236951
Neto teža na 100
32,600 kg
Broj predmeta
4014216 190
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377236951
Neto teža na 100
32,600 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
| Promjer (d) | 16 mm |
| Ukupna dužina (l) | 190 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Visina glave (k) | 10 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| Duljina navoja (b) | 44 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 24 |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare ISO 4014 A2-70 M 16X190