ISO 4014 A2-70 M 24X240
Vijci šesterobridne glave
Broj predmeta
4014224 240
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377237194
Neto teža na 100
93,500 kg
Broj predmeta
4014224 240
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377237194
Neto teža na 100
93,500 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
| Promjer (d) | 24 mm |
| Ukupna dužina (l) | 240 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Visina glave (k) | 15 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| Duljina navoja (b) | 73 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 36 |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare ISO 4014 A2-70 M 24X240