ISO 4014 A2-70 M 6X80
Vijci šesterobridne glave
Broj predmeta
401426 80
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377240835
Neto teža na 100
1,840 kg
Broj predmeta
401426 80
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377240835
Neto teža na 100
1,840 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
| Promjer (d) | 6 mm |
| Ukupna dužina (l) | 80 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Visina glave (k) | 4 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| Duljina navoja (b) | 18 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 10 |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare ISO 4014 A2-70 M 6X80