ISO 4014 A4-70 M 16X60
Vijci šesterobridne glave
Broj predmeta
4014416 60
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377237903
Neto teža na 100
12,300 kg
Broj predmeta
4014416 60
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377237903
Neto teža na 100
12,300 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 16 mm |
| Ukupna dužina (l) | 60 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Visina glave (k) | 10 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 24 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
| Duljina navoja (b) | 38 mm |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare ISO 4014 A4-70 M 16X60