ISO 4014 A4-70 M 24X130
Vijci šesterobridne glave
Broj predmeta
4014424 130
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377238115
Neto teža na 100
56,000 kg
Broj predmeta
4014424 130
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377238115
Neto teža na 100
56,000 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 24 mm |
| Ukupna dužina (l) | 130 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Visina glave (k) | 15 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 36 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
| Duljina navoja (b) | 60 mm |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare ISO 4014 A4-70 M 24X130