ISO 4014 A4-80 M 10X210
Vijci šesterobridne glave
Broj predmeta
401448010 210
Razred jekla
A4-80
EAN/GTIN
4043377229274
Neto teža na 100
13,430 kg
Pakiranje:
25
Broj predmeta
401448010 210
Razred jekla
A4-80
EAN/GTIN
4043377229274
Neto teža na 100
13,430 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 10 mm |
| Ukupna dužina (l) | 210 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Visina glave (k) | 6,4 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 16 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 800 N/mm² |
| Duljina navoja (b) | 32 mm |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare ISO 4014 A4-80 M 10X210