ISO 4014 A4-80 M 12X220
Vijci šesterobridne glave
Broj predmeta
401448012 220
Razred jekla
A4-80
EAN/GTIN
4043377229519
Neto teža na 100
19,970 kg
Pakiranje:
10
Broj predmeta
401448012 220
Razred jekla
A4-80
EAN/GTIN
4043377229519
Neto teža na 100
19,970 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 12 mm |
| Ukupna dužina (l) | 220 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Visina glave (k) | 7,5 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 18 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 800 N/mm² |
| Duljina navoja (b) | 49 mm |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare ISO 4014 A4-80 M 12X220