ISO 4017 A2-70 M 14X95
Šesterobridni vijci s navojem do glave
Broj predmeta
4017214 95
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377277480
Neto teža na 100
11,710 kg
Broj predmeta
4017214 95
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377277480
Neto teža na 100
11,710 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 14 mm |
| Ukupna dužina (l) | 95 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Visina glave (k) | 8,8 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 21 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare ISO 4017 A2-70 M 14X95