ISO 4017 A2-70 M 18X140
Šesterobridni vijci s navojem do glave
Broj predmeta
4017218 140
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377329288
Neto teža na 100
28,400 kg
Broj predmeta
4017218 140
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377329288
Neto teža na 100
28,400 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 18 mm |
| Ukupna dužina (l) | 140 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Visina glave (k) | 11,5 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 27 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare ISO 4017 A2-70 M 18X140