ISO 4017 A4-70 M 12X130
Šesterobridni vijci s navojem do glave
Broj predmeta
4017412 130
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377330468
Neto teža na 100
10,460 kg
Broj predmeta
4017412 130
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377330468
Neto teža na 100
10,460 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 12 mm |
| Ukupna dužina (l) | 130 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Visina glave (k) | 7,5 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 18 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare ISO 4017 A4-70 M 12X130