ISO 4017 A4-70 M 14X55
Šesterobridni vijci s navojem do glave
Broj predmeta
4017414 55
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377330765
Neto teža na 100
7,950 kg
Broj predmeta
4017414 55
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377330765
Neto teža na 100
7,950 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 14 mm |
| Ukupna dužina (l) | 55 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Visina glave (k) | 8,8 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 21 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare ISO 4017 A4-70 M 14X55