ISO 4017 A4-70 M 6X16
Šesterobridni vijci s navojem do glave
Broj predmeta
401746 16
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377241566
Neto teža na 100
0,511 kg
Broj predmeta
401746 16
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377241566
Neto teža na 100
0,511 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 6 mm |
| Ukupna dužina (l) | 16 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Visina glave (k) | 4 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 10 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare ISO 4017 A4-70 M 6X16