ISO 4017 A4-70 M 8X55
Šesterobridni vijci s navojem do glave
Broj predmeta
401748 55
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377241726
Neto teža na 100
2,340 kg
Broj predmeta
401748 55
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377241726
Neto teža na 100
2,340 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 8 mm |
| Ukupna dužina (l) | 55 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Visina glave (k) | 5,3 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 13 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare ISO 4017 A4-70 M 8X55