ISO 4017 A4-80 M 20X180
Šesterobridni vijci s navojem do glave
Broj predmeta
401748020 180
Razred jekla
A4-80
EAN/GTIN
4043377332714
Neto teža na 100
44,200 kg
Broj predmeta
401748020 180
Razred jekla
A4-80
EAN/GTIN
4043377332714
Neto teža na 100
44,200 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 20 mm |
| Ukupna dužina (l) | 180 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 30 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Visina glave (k) | 12,5 mm |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 800 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare ISO 4017 A4-80 M 20X180