ISO 4028 A2 M 12X100
Navojni umetak od inoxa, ravni nastavak, tvrd. H21
Broj predmeta
4028212 100
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377341020
Neto teža na 100
6,730 kg
Broj predmeta
4028212 100
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377341020
Neto teža na 100
6,730 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 12 mm |
| Ukupna dužina (l) | 100 mm |
| Dužina završetka (z) | 6 mm |
| Dimenz. dp (dp) | 8,14 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Čvrstoća | 21 |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 6 |
| Oblik pogona (pogon) | Unutarnji šesterokut |
Proizvod
Područje primjene
Fasade, Strojarstvo, Metalna gradnja, Ostale primjeneShare ISO 4028 A2 M 12X100