ISO 4028 A2 M 16X100
Navojni umetak od inoxa, ravni nastavak, tvrd. H21
Broj predmeta
4028216 100
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377072849
Neto teža na 100
12,230 kg
Broj predmeta
4028216 100
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377072849
Neto teža na 100
12,230 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 16 mm |
| Ukupna dužina (l) | 100 mm |
| Dužina završetka (z) | 8 mm |
| Dimenz. dp (dp) | 11,57 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Čvrstoća | 21 |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 8 |
| Oblik pogona (pogon) | Unutarnji šesterokut |
Proizvod
Područje primjene
Fasade, Strojarstvo, Metalna gradnja, Ostale primjeneShare ISO 4028 A2 M 16X100