ISO 4028 A2 M 2X14
Navojni umetak od inoxa, ravni nastavak, tvrd. H21
Broj predmeta
402822 14
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377355522
Neto teža na 100
0,022 kg
Broj predmeta
402822 14
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377355522
Neto teža na 100
0,022 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 2 mm |
| Ukupna dužina (l) | 14 mm |
| Dužina završetka (z) | 1 mm |
| Dimenz. dp (dp) | 0,75 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Čvrstoća | 21 |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 0,9 |
| Oblik pogona (pogon) | Unutarnji šesterokut |
Proizvod
Područje primjene
Fasade, Strojarstvo, Metalna gradnja, Ostale primjeneShare ISO 4028 A2 M 2X14