ISO 4028 A2 M 6X25
Navojni umetak od inoxa, ravni nastavak, tvrd. H21
Broj predmeta
402826 25
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377073624
Neto teža na 100
0,376 kg
Broj predmeta
402826 25
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377073624
Neto teža na 100
0,376 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 6 mm |
| Ukupna dužina (l) | 25 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Čvrstoća | 21 |
| Oblik pogona (pogon) | Unutarnji šesterokut |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 3 |
| Dužina završetka (z) | 3 mm |
| Dimenz. dp (dp) | 3,7 mm |
Proizvod
Područje primjene
Fasade, Strojarstvo, Metalna gradnja, Ostale primjeneShare ISO 4028 A2 M 6X25