ISO 4028 A4 M 10X16
Navojni umetak od inoxa, ravni nastavak, tvrd. H21
Broj predmeta
4028410 16
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377073853
Neto teža na 100
0,537 kg
Pakiranje:
200
Broj predmeta
4028410 16
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377073853
Neto teža na 100
0,537 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 10 mm |
| Ukupna dužina (l) | 16 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Čvrstoća | 21 |
| Oblik pogona (pogon) | Unutarnji šesterokut |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 5 |
| Dužina završetka (z) | 5 mm |
| Dimenz. dp (dp) | 6,64 mm |
Proizvod
Područje primjene
Fasade, Strojarstvo, Metalna gradnja, Ostale primjeneShare ISO 4028 A4 M 10X16