ISO 4028 A4 M 2X6
Navojni umetak od inoxa, ravni nastavak, tvrd. H21
Broj predmeta
402842 6
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377356031
Neto teža na 100
0,008 kg
Pakiranje:
500
Broj predmeta
402842 6
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377356031
Neto teža na 100
0,008 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 2 mm |
| Ukupna dužina (l) | 6 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Čvrstoća | 21 |
| Oblik pogona (pogon) | Unutarnji šesterokut |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 0,9 |
| Dužina završetka (z) | 1 mm |
| Dimenz. dp (dp) | 0,75 mm |
Proizvod
Područje primjene
Fasade, Strojarstvo, Metalna gradnja, Ostale primjeneShare ISO 4028 A4 M 2X6