ISO 4028 A4 M 5X16
Navojni umetak od inoxa, ravni nastavak, tvrd. H21
Broj predmeta
402845 16
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377074539
Neto teža na 100
0,161 kg
Pakiranje:
500
Broj predmeta
402845 16
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377074539
Neto teža na 100
0,161 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 16 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Čvrstoća | 21 |
| Oblik pogona (pogon) | Unutarnji šesterokut |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 2,5 |
| Dužina završetka (z) | 2,5 mm |
| Dimenz. dp (dp) | 3,2 mm |
Proizvod
Područje primjene
Fasade, Strojarstvo, Metalna gradnja, Ostale primjeneShare ISO 4028 A4 M 5X16