ISO 4762 A2-70 M 18X55
Cilind. vijci s unutarnjim šesterobr. Prihvatom, puni navoj
Broj predmeta
4762218 55
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377059703
Neto teža na 100
15,600 kg
Broj predmeta
4762218 55
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377059703
Neto teža na 100
15,600 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 18 mm |
| Ukupna dužina (l) | 55 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Oblik pogona (pogon) | Unutarnji šesterokut |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 14 |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
| KOPFFORM | glava cilindra |
| Promjer glave (dk) | 27 mm |
| Visina glave (k) | 18 mm |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva i solarnih postrojenja.Područje primjene
Strojarstvo, Solarni sustavShare ISO 4762 A2-70 M 18X55