ISO 4762 A2-70 M 20X40
Cilind. vijci s unutarnjim šesterobr. Prihvatom, puni navoj
Broj predmeta
4762220 40
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377060013
Neto teža na 100
15,000 kg
Broj predmeta
4762220 40
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377060013
Neto teža na 100
15,000 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 20 mm |
| Ukupna dužina (l) | 40 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Oblik pogona (pogon) | Unutarnji šesterokut |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 17 |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
| KOPFFORM | glava cilindra |
| Promjer glave (dk) | 30 mm |
| Visina glave (k) | 20 mm |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva i solarnih postrojenja.Područje primjene
Strojarstvo, Solarni sustavShare ISO 4762 A2-70 M 20X40