ISO 4762 A2 M 2,5X25
Cilind. vijci s unutarnjim šesterobr. Prihvatom, puni navoj
Broj predmeta
4762225 25
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377258977
Neto teža na 100
0,098 kg
Broj predmeta
4762225 25
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377258977
Neto teža na 100
0,098 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 2,5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 25 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | glava cilindra |
| Promjer glave (dk) | 4,5 mm |
| Visina glave (k) | 2,5 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 2 |
| Oblik pogona (pogon) | Unutarnji šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva i solarnih postrojenja.Područje primjene
Strojarstvo, Solarni sustavShare ISO 4762 A2 M 2,5X25