ISO 4762 A4-70 M 5X45/45
Cilind. vijci s unutarnjim šesterobr. Prihvatom, puni navoj
Broj predmeta
476245 45/45
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377260789
Neto teža na 100
0,790 kg
Pakiranje:
200
Broj predmeta
476245 45/45
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377260789
Neto teža na 100
0,790 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 45 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | glava cilindra |
| Promjer glave (dk) | 8,5 mm |
| Visina glave (k) | 5 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 4 |
| Oblik pogona (pogon) | Unutarnji šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva i solarnih postrojenja.Područje primjene
Strojarstvo, Solarni sustavShare ISO 4762 A4-70 M 5X45/45