ISO 4762 A4-70 M 6X75
Cilind. vijci s unutarnjim šesterobr. Prihvatom, djelomični navoj
Broj predmeta
476246 75
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377065742
Neto teža na 100
1,870 kg
Broj predmeta
476246 75
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377065742
Neto teža na 100
1,870 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 6 mm |
| Ukupna dužina (l) | 75 mm |
| Duljina navoja (b) | 24 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | glava cilindra |
| Promjer glave (dk) | 10 mm |
| Visina glave (k) | 6 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 5 |
| Oblik pogona (pogon) | Unutarnji šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva i solarnih postrojenja.Područje primjene
Strojarstvo, Solarni sustavShare ISO 4762 A4-70 M 6X75