ISO 4762 A4-80 M 10X45
Cilind. vijci s unutarnjim šesterobr. Prihvatom, djelomični navoj
Broj predmeta
476248010 45
Razred jekla
A4-80
EAN/GTIN
4043377066299
Neto teža na 100
3,610 kg
Pakiranje:
100
Broj predmeta
476248010 45
Razred jekla
A4-80
EAN/GTIN
4043377066299
Neto teža na 100
3,610 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 10 mm |
| Ukupna dužina (l) | 45 mm |
| Duljina navoja (b) | 32 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | glava cilindra |
| Promjer glave (dk) | 16 mm |
| Visina glave (k) | 10 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 8 |
| Oblik pogona (pogon) | Unutarnji šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 800 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare ISO 4762 A4-80 M 10X45