ISO 4762 A4-80 M 16X35
Cilind. vijci s unutarnjim šesterobr. Prihvatom, puni navoj
Broj predmeta
476248016 35
Razred jekla
A4-80
EAN/GTIN
4043377066770
Neto teža na 100
8,440 kg
Pakiranje:
25
Broj predmeta
476248016 35
Razred jekla
A4-80
EAN/GTIN
4043377066770
Neto teža na 100
8,440 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 16 mm |
| Ukupna dužina (l) | 35 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | glava cilindra |
| Promjer glave (dk) | 24 mm |
| Visina glave (k) | 16 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 14 |
| Oblik pogona (pogon) | Unutarnji šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 800 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare ISO 4762 A4-80 M 16X35