ISO 4762 A4-80 M 8X65
Cilind. vijci s unutarnjim šesterobr. Prihvatom, djelomični navoj
Broj predmeta
47624808 65
Razred jekla
A4-80
EAN/GTIN
4043377067708
Neto teža na 100
3,100 kg
Pakiranje:
100
Broj predmeta
47624808 65
Razred jekla
A4-80
EAN/GTIN
4043377067708
Neto teža na 100
3,100 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Ukupna dužina (l) | 65 mm |
| Promjer (d) | 8 mm |
| Duljina navoja (b) | 28 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | glava cilindra |
| Promjer glave (dk) | 13 mm |
| Visina glave (k) | 8 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 6 |
| Oblik pogona (pogon) | Unutarnji šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 800 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare ISO 4762 A4-80 M 8X65