ISO 4762 A4 M 2,5X5
Cilind. vijci s unutarnjim šesterobr. Prihvatom, puni navoj
Broj predmeta
4762425 5
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377064578
Neto teža na 100
0,038 kg
Pakiranje:
1.000
Broj predmeta
4762425 5
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377064578
Neto teža na 100
0,038 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 2,5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 5 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | glava cilindra |
| Promjer glave (dk) | 4,5 mm |
| Visina glave (k) | 2,5 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 2 |
| Oblik pogona (pogon) | Unutarnji šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva i solarnih postrojenja.Područje primjene
Strojarstvo, Solarni sustavShare ISO 4762 A4 M 2,5X5