ISO 7380-1 A2-070 M 10X40/40 TX50
Vijci s okrugl glavom i zvjezd upustom, puni navoj
Broj predmeta
738012T10 40
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377312273
Neto teža na 100
2,600 kg
Broj predmeta
738012T10 40
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377312273
Neto teža na 100
2,600 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 10 mm |
| Ukupna dužina (l) | 40 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | glava objektiva |
| Promjer glave (dk) | 17,5 mm |
| Visina glave (k) | 5,5 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX50 |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 560 N/mm² |
| Dimenz.t (t) | 3,12 mm |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Pogon bez teturanjaPogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom omogućava jednostavno zavijčavanje od postavljanja vijka do njegovog potpunog upuštanja.
Primjene
Vijčano pričvršćenje lima za sanitarije i grijanjePrimjena u vlažnim prostorima te vanjska primjena bez značajnih sadržaja klorida i sumpornog dioksida
Područje primjene
Metalna gradnja, Ostale primjeneKarakteristike
- “0” = smanjena nosivostBrošure o proizvodima
Share ISO 7380-1 A2-070 M 10X40/40 TX50