ISO 7380-1 A4-070 M 10X70/70
Vij. s okrugl glav. unut. Šesterobr prihv puni nav
Broj predmeta
73801410 70
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377265531
Neto teža na 100
4,100 kg
Pakiranje:
50
Broj predmeta
73801410 70
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377265531
Neto teža na 100
4,100 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 10 mm |
| Ukupna dužina (l) | 70 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | glava objektiva |
| Promjer glave (dk) | 17,5 mm |
| Visina glave (k) | 5,5 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 6 |
| Oblik pogona (pogon) | Unutarnji šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 560 N/mm² |
| Dimenz.t (t) | 3,12 mm |
Proizvod
Primjene
Vijčano pričvršćenje lima za sanitarije i grijanjePrimjena u vlažnim prostorima te vanjska primjena bez značajnih sadržaja klorida i sumpornog dioksida
Područje primjene
Metalna gradnja, Ostale primjeneKarakteristike
- “0” = smanjena nosivostShare ISO 7380-1 A4-070 M 10X70/70