ISO 7380-1 A4 M 12X18/18
Vij. s okrugl glav. unut. Šesterobr prihv puni nav
Broj predmeta
73801412 18
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377265616
Neto teža na 100
2,410 kg
Pakiranje:
50
Broj predmeta
73801412 18
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377265616
Neto teža na 100
2,410 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 12 mm |
| Ukupna dužina (l) | 18 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | glava objektiva |
| Promjer glave (dk) | 21 mm |
| Visina glave (k) | 6,6 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 8 |
| Oblik pogona (pogon) | Unutarnji šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| Dimenz.t (t) | 4,16 mm |
Proizvod
Primjene
Vijčano pričvršćenje lima za sanitarije i grijanjePrimjena u vlažnim prostorima te vanjska primjena bez značajnih sadržaja klorida i sumpornog dioksida
Područje primjene
Metalna gradnja, Ostale primjeneKarakteristike
- “0” = smanjena nosivostShare ISO 7380-1 A4 M 12X18/18