ISO 7380-1 A4 M 12X20/20 TX55
Vijci s okrugl glavom i zvjezd upustom, puni navoj
Broj predmeta
738014T12 20
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377313454
Neto teža na 100
2,550 kg
Pakiranje:
50
Broj predmeta
738014T12 20
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377313454
Neto teža na 100
2,550 kg
- Specifikacije
- Proizvod
Specifikacije
| Promjer (d) | 12 mm |
| Ukupna dužina (l) | 20 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | glava objektiva |
| Promjer glave (dk) | 21 mm |
| Visina glave (k) | 6,6 mm |
| Dimenz.t (t) | 4,2 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX55 |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Pogon bez teturanjaPogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom omogućava jednostavno zavijčavanje od postavljanja vijka do njegovog potpunog upuštanja.
Primjene
Vijčano pričvršćenje lima za sanitarije i grijanjePrimjena u vlažnim prostorima te vanjska primjena bez značajnih sadržaja klorida i sumpornog dioksida
Područje primjene
Metalna gradnja, Ostale primjeneKarakteristike
- “0” = smanjena nosivostShare ISO 7380-1 A4 M 12X20/20 TX55