ISO 7380-1 A4 M 2X16/16
Vij. s okrugl glav. unut. Šesterobr prihv puni nav
Broj predmeta
7380142 16
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377385321
Neto teža na 100
0,070 kg
Pakiranje:
1.000
Broj predmeta
7380142 16
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377385321
Neto teža na 100
0,070 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 2 mm |
| Ukupna dužina (l) | 16 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | glava objektiva |
| Promjer glave (dk) | 3,4 mm |
| Visina glave (k) | 1,3 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 1,3 |
| Oblik pogona (pogon) | Unutarnji šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| Dimenz.t (t) | 0,6 mm |
Proizvod
Primjene
Vijčano pričvršćenje lima za sanitarije i grijanjePrimjena u vlažnim prostorima te vanjska primjena bez značajnih sadržaja klorida i sumpornog dioksida
Područje primjene
Metalna gradnja, Ostale primjeneKarakteristike
- “0” = smanjena nosivostShare ISO 7380-1 A4 M 2X16/16