ISO 7380-1 A4 M 3X40/40
Vij. s okrugl glav. unut. Šesterobr prihv puni nav
Broj predmeta
7380143 40
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377208613
Neto teža na 100
0,190 kg
Pakiranje:
500
Broj predmeta
7380143 40
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377208613
Neto teža na 100
0,190 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 3 mm |
| Ukupna dužina (l) | 40 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | glava objektiva |
| Promjer glave (dk) | 5,7 mm |
| Visina glave (k) | 1,65 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 2 |
| Oblik pogona (pogon) | Unutarnji šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| Dimenz.t (t) | 1,04 mm |
Proizvod
Primjene
Vijčano pričvršćenje lima za sanitarije i grijanjePrimjena u vlažnim prostorima te vanjska primjena bez značajnih sadržaja klorida i sumpornog dioksida
Područje primjene
Metalna gradnja, Ostale primjeneKarakteristike
- “0” = smanjena nosivostShare ISO 7380-1 A4 M 3X40/40