ISO 7380-1 A4 M 4X4/4
Vij. s okrugl glav. unut. Šesterobr prihv puni nav
Broj predmeta
7380144 4
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377265784
Neto teža na 100
0,070 kg
Pakiranje:
1.000
Broj predmeta
7380144 4
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377265784
Neto teža na 100
0,070 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 4 mm |
| Ukupna dužina (l) | 4 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | glava objektiva |
| Promjer glave (dk) | 7,6 mm |
| Visina glave (k) | 2,2 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 2,5 |
| Oblik pogona (pogon) | Unutarnji šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| Dimenz.t (t) | 1,3 mm |
Proizvod
Primjene
Vijčano pričvršćenje lima za sanitarije i grijanjePrimjena u vlažnim prostorima te vanjska primjena bez značajnih sadržaja klorida i sumpornog dioksida
Područje primjene
Metalna gradnja, Ostale primjeneKarakteristike
- “0” = smanjena nosivostShare ISO 7380-1 A4 M 4X4/4