ISO 7380-1 A4 M 6X6/6 TX30
Vijci s okrugl glavom i zvjezd upustom, puni navoj
Broj predmeta
738014T6 6
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377314352
Neto teža na 100
0,240 kg
Pakiranje:
500
Broj predmeta
738014T6 6
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377314352
Neto teža na 100
0,240 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 6 mm |
| Ukupna dužina (l) | 6 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | glava objektiva |
| Promjer glave (dk) | 10,5 mm |
| Visina glave (k) | 3,3 mm |
| Dimenz.t (t) | 2,1 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX30 |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Pogon bez teturanjaPogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom omogućava jednostavno zavijčavanje od postavljanja vijka do njegovog potpunog upuštanja.
Primjene
Vijčano pričvršćenje lima za sanitarije i grijanjePrimjena u vlažnim prostorima te vanjska primjena bez značajnih sadržaja klorida i sumpornog dioksida
Područje primjene
Metalna gradnja, Ostale primjeneKarakteristike
- “0” = smanjena nosivostShare ISO 7380-1 A4 M 6X6/6 TX30