ISO 7380-2 A2 M 2,5X16/16 TX8
Vij. s okrugl glav. zvjezd. upustom s prirubnicom, puni navoj
Broj predmeta
738022T25 16
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377386427
Neto teža na 100
0,080 kg
Broj predmeta
738022T25 16
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377386427
Neto teža na 100
0,080 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 2,5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 16 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | glava objektiva |
| Promjer glave (dk) | 5,5 mm |
| Visina glave (k) | 1,43 mm |
| Dimenz.t (t) | 0,6 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX8 |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Pogon bez teturanjaPogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom omogućava jednostavno zavijčavanje od postavljanja vijka do njegovog potpunog upuštanja.
Primjene
Vijčano pričvršćenje lima za sanitarije i grijanjePrimjena u vlažnim prostorima te vanjska primjena bez značajnih sadržaja klorida i sumpornog dioksida
Područje primjene
Metalna gradnja, Ostale primjeneKarakteristike
- “0” = smanjena nosivostBrošure o proizvodima
Share ISO 7380-2 A2 M 2,5X16/16 TX8