ISO 7380-2 A4-070 M 5X70/70
Vij s okrugl glav. unut. Šesterobr.prihv s prirubn, puni navoj
Broj predmeta
7380245 70
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377267351
Neto teža na 100
1,000 kg
Pakiranje:
100
Broj predmeta
7380245 70
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377267351
Neto teža na 100
1,000 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 70 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | glava objektiva |
| Promjer glave (dk) | 11,8 mm |
| Visina glave (k) | 2,75 mm |
| Dimenz.t (t) | 1,58 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 3 |
| Oblik pogona (pogon) | Unutarnji šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 560 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Vijčano pričvršćenje lima za sanitarije i grijanjePrimjena u vlažnim prostorima te vanjska primjena bez značajnih sadržaja klorida i sumpornog dioksida
Područje primjene
Metalna gradnja, Ostale primjeneKarakteristike
- “0” = smanjena nosivostShare ISO 7380-2 A4-070 M 5X70/70