ISO 7380-2 A4-070 M 8X65/65 TX40
Vij. s okrugl glav. zvjezd. upustom s prirubnicom, puni navoj
Broj predmeta
738024T8 65
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377312099
Neto teža na 100
2,510 kg
Pakiranje:
100
Broj predmeta
738024T8 65
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377312099
Neto teža na 100
2,510 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 8 mm |
| Ukupna dužina (l) | 65 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | glava objektiva |
| Promjer glave (dk) | 17,8 mm |
| Visina glave (k) | 4,4 mm |
| Dimenz.t (t) | 2,7 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX40 |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 560 N/mm² |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Pogon bez teturanjaPogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom omogućava jednostavno zavijčavanje od postavljanja vijka do njegovog potpunog upuštanja.
Primjene
Vijčano pričvršćenje lima za sanitarije i grijanjePrimjena u vlažnim prostorima te vanjska primjena bez značajnih sadržaja klorida i sumpornog dioksida
Područje primjene
Metalna gradnja, Ostale primjeneKarakteristike
- “0” = smanjena nosivostShare ISO 7380-2 A4-070 M 8X65/65 TX40