Art. 9082 A2 M 10X250
Skruvstift med nyckeltag med/utan nyckel platt
Artikelnummer
9082210 250
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377226563
Nettovikt per 100
10,000 kg
Artikelnummer
9082210 250
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377226563
Nettovikt per 100
10,000 kg
- Tekniska data
- Information om produkten
- Produktbroschyrer
Tekniska data
| Diameter (d) | 10 mm |
| draghållfasthet (Rm) | 500 N/mm² |
| Total längd (l) | 250 mm |
| Typ av gänga | Trä / metrisk |
| Greppstorlek (Greppst.) | SW 8 |
| Greppsystem (drift) | Utvändig sexkant |
| Längd trägänga (lh) | 57 mm |
| Längd metrisk gänga (lm) | 100 mm |
Information om produkten
Användningsmöjligheter
Takupphängning för kabelkanaler, rör, traverser osv.För fästning av konstruktioner inom solenergiområdet
För fackhandeln inom solenergi
Olika utföranden och kompletteringar
* ingen sexkant mellan gängorna
Användningsområde
Solvärme, Metallkonstruktion, Sanitär, ElKännetecken
* ingen sexkant mellan gängornaShare Art. 9082 A2 M 10X250