Art. 9082 A2 M 12X350
Skruvstift med nyckeltag med/utan nyckel platt
Artikelnummer
9082212 350
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377215314
Nettovikt per 100
22,700 kg
Artikelnummer
9082212 350
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377215314
Nettovikt per 100
22,700 kg
- Tekniska data
- Information om produkten
- Produktbroschyrer
Tekniska data
| Diameter (d) | 12 mm |
| draghållfasthet (Rm) | 500 N/mm² |
| Total längd (l) | 350 mm |
| Typ av gänga | Trä / metrisk |
| Greppstorlek (Greppst.) | * |
| Greppsystem (drift) | Utvändig sexkant |
| Längd trägänga (lh) | 100 mm |
| Längd metrisk gänga (lm) | 205 mm |
Information om produkten
Användningsmöjligheter
Takupphängning för kabelkanaler, rör, traverser osv.För fästning av konstruktioner inom solenergiområdet
För fackhandeln inom solenergi
Olika utföranden och kompletteringar
* ingen sexkant mellan gängorna
Användningsområde
Solvärme, Metallkonstruktion, Sanitär, ElKännetecken
* ingen sexkant mellan gängornaShare Art. 9082 A2 M 12X350